File Entity Browser (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
