File Entity Browser (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Preview
ar: معاينة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ar: سيتم استخدام هذا النص من طرف قارئات الشاشة، محركات البحث، أو عند الفشل بتحميل الصورة.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
