File Entity Browser (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
