File Entity Browser (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Reset
fi: Palauta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: File MIME type
fi: Tiedoston MIME tyypit

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: File Browser
fi: Tiedostoselain

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: About
fi: Tietoja

en: Embed
fi: Upota

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fi: Tätä tekstiä käyttävät ruudunlukijat, hakukoneet sekä muut tilanteet joissa kuvan lataaminen ei onnistu.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Master
fi: Isäntä

[ctx: Sort order]
en: Order
fi: Järjestys
    kontekstissa: Lajittelujärjestys
