File Entity Browser (8.x-1.2) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Body
gd: Bodhaig

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Preview
gd: Ro-shealladh

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: File MIME type
gd: Seòrsa an fhaidhle MIME

en: File size
gd: Meud an fhaidhle

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Created date
gd: Latha a chruthachaidh
