File Entity Browser (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: File MIME type
ka: ფაილის MIME ტიპი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
