File Entity Browser (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
