File Entity Browser (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
