File Entity Browser (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: About
ne: बारेमा
