File Entity Browser (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Preview
ps: مخليد

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -

[ctx: Sort order]
en: Order
ps: اوډون
