File Entity Browser (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione
