File Entity Browser (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
