File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም
