File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: إزالة

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Media
ar: وسائط

en: Results
ar: النتائج

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: File format settings
ar: إعدادات نسق الملف
