File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Results
ast: Resultaos
