File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Filename
be: Назва файла

en: Media
be: Мультымедыя

en: Results
be: Вынікі

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу
