File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Filename
bg: Име на файла

en: Media
bg: Медия

en: Results
bg: Резултати
