File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Media
bn: মাধ্যম
