File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད
