File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Results
bs: Rezultati
