File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Results
cy: Canlyniadau
