File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Filename
da: Filnavn

en: Results
da: Resultater

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: File format settings
da: Filformater
