File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Language
de: Sprache

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Filename
de: Dateiname

en: Media
de: Medien

en: Results
de: Ergebnisse

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: File format settings
de: Dateiformateinstellungen

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
de: Diese Einstellungen gelten nur für neue Dateien, wenn diese hochgeladen werden. Hier vorgenommene Änderungen haben keine Auswirkungen auf bestehende Dateinamen.
