File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Media
el: Μέσα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου
