File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Results
eu: Emaitzak
