File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan
