File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Media
hi: मीडिया

en: Results
hi: परिणाम
