File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Name
id: Nama

en: Filename
id: Nama berkas

en: Results
id: Hasil

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: File format settings
id: Pengaturan format file
