File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Filename
it: Nome file

en: Results
it: Risultati

en: Progress indicator
it: Indicatore di avanzamento

en: File format settings
it: Impostazioni del formato File
