File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Results
jv: Kasilé

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan
