File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Results
kk: Нәтижелер
