File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព
