File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: Results
lv: Rezultāti

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators
