File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
