File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
