File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Results
my: ရလဒ်
