File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn
