File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Results
pl: Wyniki

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: File format settings
pl: Ustawienia formatu pliku
