File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Media
ps: رسنۍ

en: Results
ps: پایلې
