File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Results
ro: Rezultate

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: File format settings
ro: Setările formatului fișierului
