File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Filename
ru: Имя файла

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Results
ru: Результаты

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: File format settings
ru: Настройки формата файла

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
ru: Эти настройки применяются только к новым файлам при их загрузке. Изменения здесь не влияют на имена существующих файлов.
