File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
