File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Results
sl: Rezultati
