File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Results
sq: Rezultatet
