File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Results
ta: முடிவுகள்
