File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Media
th: สื่อ

en: Results
th: ผลลัพท์
