File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Media
tr: Medya

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: File format settings
tr: Dosya biçimi ayarları
