File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Language
ru: Дыл

en: Edit
ru: Өскертири

en: Name
ru: Ат

en: Media
ru: Медиа

en: Results
ru: Түңнеллер
