File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Filename
uk: Назва файла

en: Media
uk: Медіа

en: Results
uk: Результати

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: File format settings
uk: Налаштування формату файлів

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
uk: Ці налаштування застосовуються лише до нових файлів під час їх викладання. Зміни тут не впливають на наявні назви файлів.
