File Bulkupload Translations (1.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Filename
ur: فائل کا نام
